Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2012 Volume 22 Number 2

Data wydania:

2012

Typ zasobu:

czasopismo

Wydawca:

University of Zielona Góra Press, Poland

Format:

text/html

Identyfikator zasobu:

oai:zbc.uz.zgora.pl:26627

Jezyk:

eng

Prawa do dysponowania publikacją:

Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2021-03-12

Data dodania obiektu:

2012-11-13

Liczba wyświetleń treści obiektu:

2 796

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://dlibra.bu.uz.zgora.pl/publication/32377

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji