Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2003, volume 13, number 4

Data wydania:

2003

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2021-07-15

Data dodania obiektu:

2006-01-23

Liczba wyświetleń treści obiektu:

5 988

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie HTML

36

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://dlibra.bu.uz.zgora.pl/publication/2321

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Nazwa wydania Data
Volume 13 Number 4 2021-07-15

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji