Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2004, volume 14, number 2

Data wydania:

2004

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2021-07-15

Data dodania obiektu:

2006-01-13

Liczba wyświetleń treści obiektu:

27 428

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie HTML

46

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://dlibra.bu.uz.zgora.pl/publication/2160

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Nazwa wydania Data
Volume 14 Number 2 2021-07-15

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji