Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2005, volume 15, number 4

Data wydania:

2005

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2021-07-15

Data dodania obiektu:

2006-01-13

Liczba wyświetleń treści obiektu:

329 630

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie HTML

85

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://dlibra.bu.uz.zgora.pl/publication/2157

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Nazwa wydania Data
Volume 15 Number 4 2021-07-15

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji