Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2015 Volume 25 Number 1

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2016-01-08

Data dodania obiektu:

2016-01-08

Liczba wyświetleń treści obiektu:

1 280

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://dlibra.bu.uz.zgora.pl/publication/37396

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji