Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2014 Volume 24 Number 2

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2015-01-07

Data dodania obiektu:

2015-01-07

Liczba wyświetleń treści obiektu:

2 152

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://dlibra.bu.uz.zgora.pl/publication/35987

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji