Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2011 Volume 21 Number 4

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2017-04-05

Data dodania obiektu:

2011-12-28

Liczba wyświetleń treści obiektu:

2 284

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://dlibra.bu.uz.zgora.pl/publication/29597

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji